новини

ПТАХІВНИЦТВО-2016 у м.Трускавець
ISO 22000_2005_KRONOS1.pngШановні колеги!

Запрошуємо Вас ві...

Виставка АГРО-2016
AGRO20168-11 червня у м.Києві проходила міжнародна виставка АГРО-2016 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольс...

АГРОПОРТ 2016 ЛЬВІВ
AGROPORT2-16АГРОПОРТ 2016

Наші фахівці взяли участь у виставці "АГРОПОРТ", яка проходила у м.Львів.
...

3 сесія Міжнародної Школи Кормів 2016
логотип МШК6-12 червня 2016 року у смт Затока (Одеська область) пройшла 3...

Українські підприємці на18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва
10 українських компаній, які представляють малий та середній бізнес  України, вперше взяли у...

Ми на виставці і конференції "Птахівництво-2015" у м.Трускавець!
IMG_2236.JPGПП "Кронос Агро" на виставці "ПТАХІВНИЦТВО 2015"


...

БІОЛЮФТ - СИЛА БЛИСКАВКИ

ШВИДКОДІЮЧИЙ ДЕЗІНФЕКТАНТ НА ОСНОВІ КИСНЮ


Хімічні властивості

Препарат має помірний запах та необмежену розчинність у воді. У рекомендованих концентраціях рН препарату близький до нейтрального. Робочі розчини  препарату нешкідливі по відношенню до оброблюваних поверхонь, у тому числі оцинкованого та хромованого заліза, алюмінію, пластмас, гуми, скла, оргскла, деревини. Препарат має здатність знезаражувати оборотні та стічні води, допускається змив розчинів препарату у каналізацію. Біолюфт екологічно безпечний, не забруднює  навколишнє середовище, після використання розкладаючись на кисень, воду та молочну кислоту. 

 

Фармакологічна дія 

Проявляє антимікробну дію на грамнегативну та грампозитивну мікрофлору: стафілококи, колібактерії, сальмонели, протей, клебсієли, псевдомонас, кампілобактер, клостридії (Staphylococcus aureus, E.coli, Salmonella enteridis, Salmonella pullorum gallinarun, Proteus vulgaris, Klebsiella pneumoniae, Pseudomonas aerugіnosa, Campylobacter jejuni, Clostridium perfringens), проявляє фунгіцидну дію на дріжджі, кандіди та аспергіли (Saccharomyces cerevisiae, Candida albicans, Aspergillus fumigatus), віруцидну дію (ДНК- та РНК- вмісні віруси - збудники хвороб Ньюкасла, Гамборо, Марека, хвороби Тешена, цирковірусної інфекції, чуми свиней,  респіраторно-репродуктивного синдрому, хвороби Ауєскі, трансмісивного гастроентериту, парагрипу ВРХ,  вірусної діареї ВРХ,  лейкозу ВРХ, інфекційного ринотрахеїту), антипротозойну дію проти кокцидій (Eimeria tenella, Eimeria necatrix, Eimeria acervulina, Eimeria maxima). Резистентність мікроорганізмів до препарату відсутня.

 

Застосування та дозування 

Для проведення профілактичної, вимушеної вологої та аерозольної дезінфекції приміщень та обладнання  харчової та переробної промисловості, побутових та житлових приміщень, забійних  цехів, транспорту, об’єктів та обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, тваринницьких та птахівничих приміщень, систем водопостачання та випоювання, для заправки дезбар’єрів та дезкилимків,  для обробки інкубаційних яєць, дезінфекції у присутності тварин та птиці.

 

Робочі розчини препарату:

  1. придатні до використання впродовж 3-х діб,
  2. зберігають свою активність у жорсткій воді,
  3. зберігають активність  в присутності органічних забруднень (залишки корму, гною та ін.),
  4. використовуються при температурах  від +4оС до +30оС, 
  5. безпечні для людей, тварин та навколишнього середовища.

    Перед дезінфекцією проводять механічну очистку приміщень згідно з діючою інструкцією: “Інструкція по проведенню ветеринарної дезінфекції об’єктів тваринництва ”, затвердженою Головним управлінням ветеринарії Держагропрому СРСР від 25 серпня 1988 року.

 

Препарат застосовують різними методами дезінфекції:

Метод зрошування: після попередньої механічної очистки та мийки поверхонь і обладнання, наносити 0,1 -1,0 %-й розчин препарату методом розпилювання, з розрахунку 100-400 мл/м2, в залежності від типу поверхні.  Експозиція – 10 – 30  хвилин. З поверхонь, які не контактують з харчовими продуктами, залишки препарату можна не змивати.

Аерозольна дезінфекція: перед обробкою приміщення герметизувати (щільно зачинити вікна, двері, вентиляційні люки). Використовувати 10 %-й розчин  за допомогою аерозольних генераторів холодного туману з розрахунку 10-15 л на 1000 м3. Після проведення дезінфекції, приміщення можна використовувати на наступний день.

Заправка  дезбарєрів та дезкилимків: використовувати 1-2 %-й розчин. Поповнювати або замінювати розчин препарату один раз на три дні, або по мірі висихання чи забруднення.

Дезінфекція трубопроводів та обладнання для випоювання тварин: Робочий розчин препарату концентрацією 1%  заливати у систему водопостачання і залишати там на 6-8 годин. 

ВАЖЛИВО: Систему водопостачання не слід герметизувати, бо під час дії препарату утворюється газ, що може створити надлишковий тиск у системі. Після дії препарату систему промити водою. 

Для консервації систем водопостачання використовувати 0,03-0,05%-й розчин препарату, залишаючи його до моменту вводу системи в експлуатацію.

Обробка транспорту: проводити  0,2 – 1,0 % -м розчином препарату методом зрошування. Експозиція 10 – 15 хвилин.

Обробка кормовозів: проводити 0,2 – 1,0 %  розчином препарату методом зрошування, аерозольно  10%  розчин  з розрахунку 10 – 15 л на 1000 м3. Експозиція 10 – 15 хвилин.

Обробка інкубаційних яєць:  застосовувати  0,25%-й розчин препарату дрібно крапельним розпилюванням, або методом занурення яєць в робочий розчин на 1-3 хвилини. При аерозольній обробці  застосовувати 0,25% розчин препарату у дозі 50 мл на 1 м3  камери при експозиції 30-60 хв.

Дезінфекція обєктів харчової промисловості, харчових та забійних цехів: проводити згідно цієї інструкції та діючих стандартів та нормативів у харчовій та переробній промисловості, додержуючись вимог ISO 9001/22002 та HACCP.


Засоби безпеки

При роботі із засобом та його розчинами необхідно застосовувати засоби особистого захисту згідно з ГОСТ 12.4.103, захисні окуляри типу Г-ГОСТ 12.4.013, універсальний респіратор марки РУ–60, РПГ-67 з патроном марки В, рукавиці з поліхлорвінілу. Забороняється переливати концентрат у інші ємкості. Приготування робочих розчинів проводити у провітрюваному приміщенні, де є вода. Під час роботи із засобом забороняється приймати їжу, пити, курити. Після роботи обличчя та руки промити водою. У разі попадання засобу в очі, їх промивають 2 %-м розчином харчової соди та великою кількістю води і закапують 33%-м розчином сульфацилу натрію (альбуциду), при болях - 1-2%-м  розчином новокаїну. При попаданні засобу на шкіру її слід промити 2%-м розчином харчової соди та великою кількістю води . Надання першої допомоги при отруєнні засобом: при випадковому попаданні препарату в організм людини необхідно випити 200 мл 2%-го розчину харчової соди  та велику кількість води, викликати блювоту і звернутися до лікаря. 


Форма випуску

Поліетиленові каністри по 5,10, 20 л


Зберігання

Сухе, темне, вентильоване приміщення при температурі від 0°С до +30°С.

Термін придатності – 6 місяців від дати виробництва.Для замовлення товару зателефонуйте нам, і наші співробітники з радістю проконсультують Вас щодо застосування товару, умов придбання та термінів доставки.


Вся продукція, що виробляється компанією "Кронос Агро", зареєстрована в Україні відповідно до діючого законодавства.