новини

ПТАХІВНИЦТВО-2016 у м.Трускавець
ISO 22000_2005_KRONOS1.pngШановні колеги!

Запрошуємо Вас ві...

Виставка АГРО-2016
AGRO20168-11 червня у м.Києві проходила міжнародна виставка АГРО-2016 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольс...

АГРОПОРТ 2016 ЛЬВІВ
AGROPORT2-16АГРОПОРТ 2016

Наші фахівці взяли участь у виставці "АГРОПОРТ", яка проходила у м.Львів.
...

3 сесія Міжнародної Школи Кормів 2016
логотип МШК6-12 червня 2016 року у смт Затока (Одеська область) пройшла 3...

Українські підприємці на18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва
10 українських компаній, які представляють малий та середній бізнес  України, вперше взяли у...

Ми на виставці і конференції "Птахівництво-2015" у м.Трускавець!
IMG_2236.JPGПП "Кронос Агро" на виставці "ПТАХІВНИЦТВО 2015"


...

ПТАХІВНИЦТВО-2016 у м.Трускавець
ISO 22000_2005_KRONOS1.pngШановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на виставці "Птахівництво-2016", яка проходитиме у м.Трускавець 13-16 вересня 2016 року. Ми будемо раді побачити Вас там, поділитися інформацією та враженнями, почути запитання і відповісти на них.
Ми впевнені, що такі зустрічі дають безліч цікавої інформації, а також слугують надійним фундаментом для подальшого розвитку та співпраці підприємств в Україні та поза її межами. 

Виставка АГРО-2016
AGRO20168-11 червня у м.Києві проходила міжнародна виставка АГРО-2016 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Захід відбувся на території національного комплексу "Експоцентр України" в м.Києві за адресою: пр-т Академіка Глушкова, 1


АГРОПОРТ 2016 ЛЬВІВ
AGROPORT2-16АГРОПОРТ 2016

Наші фахівці взяли участь у виставці "АГРОПОРТ", яка проходила у м.Львів.

.

3 сесія Міжнародної Школи Кормів 2016
логотип МШК6-12 червня 2016 року у смт Затока (Одеська область) пройшла 3 сесія Міжнародної Школи Кормів, проведеної за сприяння Одеської Національної Академії Харчових Технологій. Традиційно на цю подію були запрошені спеціалісти з провідних підприємств по виробництву кормів для тваринництва, а також підприємств, задіяних у харчовій промисловості. Фахівці підприємства Кронос Агро також відвідали захід і провели ряд цікавих лекцій та консультацій.

Українські підприємці на18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва
10 українських компаній, які представляють малий та середній бізнес  України, вперше взяли участь у 18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва «Dawajine2015», який проходить в  Касабланці з 24 по26 листопада 2015 року.


.

Ми на виставці і конференції "Птахівництво-2015" у м.Трускавець!
IMG_2236.JPGПП "Кронос Агро" на виставці "ПТАХІВНИЦТВО 2015".

06.07.2015 Незабаром новий продукт!
Шановні колеги! Незабаром планується випуск нового продукту - Гепафорте. Деталі з'являться у новинах сайту найближчими днями.

Мiжнародна школа кормiв 2015

логотип МШК

Уважаеммые коллеги! Наши специалисты приняли участие в треннинг-программе «Искусство создания высокоэффективных рецептов комбикормов» (2-я Сессия) Международной школы кормов (ISF), которая проводилась при поддержке Одесской национальной академии пищевых технологий в период с 14 по 21 июня 2015 года на базе отдыха «Эллада» (смт. Затока, Одесская обл.). Предлагаем Вам ознакомиться с коротким видеорепортажем тренинг-программы.

Ми пройшли сертифікацію ISO 22000:2005 HACCP!!!
ISO_22000_2005.jpgШановні колеги! З радістю повідомляємо Вам, що ПП "Кронос Агро" успішно пройшло сертифікацію ISO 22000:2005 HACCP! Це результат тривалої і плідної роботи по вдосконаленню і контролю якості виробництва нашої продукції. Стандарт ISO 22000:2005 НАССР визнається і застосовується практично у всіх сучасних країнах підприємствами-виробниками харчової продукції.

Х Міжнародна конференція і виставка "Птахівництво`2014"
22-26 вересня 2014 року відбулася Х Міжнародна конференція і виставка "Птахівництво`2014" на базі курортного комплексу "Ріксос-Прикарпаття" у м.Трускавець Львівської області. Мальовничі ландшафти, свіже повітря та лікувальні води Трускавця справили якнайкраще враження на всіх участників виставки, що сприяло цікавому та конструктивному обговоренню нагальних потреб українського птахівництва. ПП "Кронос Агро" із задоволенням взяло участь у виставці.

Національний День Ферми на базі ТОВ «СГП ім. Воловікова»

20 червня відбулася одна з найцікавіших для українських молочарів подій — Національний день ферми. Він пройшов на базі ТОВ «СГП ім. Воловікова» у селі Горбаків Рівненської області, що на мальовничому заході України. Учасниками стали близько трьохсот фахівців, зокрема — керівники, зоотехніки та агрономи сільськогосподарських підприємств, представники комерційних компаній, галузевих об’єднань, а також представники місцевої влади та профільного міністерства. Наші фахівці із задоволенням відвідали Національний день ферми.

День Свиноферми 2014 на базі ТОВ "Нива Переяславщини"

3 липня на базі ТОВ «Нива Переяславщини» відбувся другий в цьому році День свиноферми. Подія об’єднала понад 400 учасників. Серед них були представники державних органів і комерційних компаній, ЗМІ, керівники та спеціалісти свиногосподарств тощо. Традиційно організаторами свята виступили агроконсалтингова компанія «Дикун» та Асоціація свинарів України (АСУ). Наші фахівці також відвідали День Свиноферми.

СТАТТЯ "ПКБ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ – НОВИЙ ПРЕПАРАТ ПРОТИ КЕТОЗУ КОРІВ"
Сучасні тенденції виробництва молока в Україні пов’язані з широким використанням високопродуктивних порід великої рогатої худоби. Завдяки високому генетичному потенціалу, такі породи дають змогу одержати високі надої. Використання енергетичних добавок у кормових раціонах ВРХ у період інтенсивної лактації дає змогу збільшити вихід молока та поліпшити його якісні показники. Разом з тим, генетична інтенсифікація процесів обміну речовин неодмінно призводить до певних проблем з експлуатацією поголів’я тварин, що виявляється у диспропорціях протеїнового та вуглеводного обміну. В залежності від віку та умов утримання, виникнення фізіологічних змін викликається відповідними гормональними механізмами, що є невід’ємною складовою життєвого циклу ВРХ. Слід відмітити, що явище дисбалансу обміну речовин є характерним саме для корів з високою продуктивністю. В залежності від тяжкості та перебігу симптомів , найбільш відомими у практиці утримання ВРХ є кетоз та ацидоз. Актуальність питання полягає у тому, що навіть у Європі не менше 40% поголів’я ВРХ страждає на кетоз. У США кетоз охоплює приблизно половину всіх корів, а економічні збитки від кетозу у декілька разів перевищують збитки від маститів, складаючи до 750 доларів США на корову за рік. Найбільш значну економічну шкоду кетоз спричиняє шляхом різкого зменшення кількості лактацій. Високопродуктивні корови зазвичай дають не більше двох телят, після чого відбувається жирове переродження печінки і їх змушені відправляти на забій. Групами ризику для кетову є корови у перехідний період, а також високопродуктивні корови у перші 20 днів лактації.

ЖИТТЄДАЙНА СИЛА ПРОБІОТИКІВ
Ми звикли до того, що, коли йдеться про мікроорганізми, то маємо на увазі переважно якісь шкідливі бактерії. Проте, у природі широко розповсюджені корисні мікроорганізми.   Одними з таких є лактобактерії, які утворюють молочну кислоту, що позитивно діє на кішківник, та деякі види бацил, що секретують травні ферменти і  допомагають у такий спосіб ефективно перетравлювати корм. Колонізуючись на поверхні кишкового епітелію, корисні бактерії захоплюють вільні місця і не допускають туди шкідливих мікроорганізмів. У науковій термінтлогії такі корисні бактерії називать пробіотичними, а препарати, що виробляються на їх основі - пробіотиками. Пробіотичні та пребіотичні препарати у багатьох випадках можна поєднувати, досягаючи при цьому синергічного ефекту. Пробіотичні та пребіотичні препарати мають принципові переваги перед кормовими антибіотиками, вони не накопичуються у організмі, не викликають утворення резистентних форм бактерій. Такі препарати можна використовувати протягом усього періоду вирощування тварин, аж до забою, а продукція, отримана з використанням цих препаратів, є екологічно чистою. Індустрія пробіотиків та пребіотиків широко розвинута у світі, у тому числі і у країнах СНД. Українське підприємство Кронос Агро виробляє широкий асортимент пробіотично-пребіотичних спеціалізованих препаратів та препаратів комплексної дії, розроблених спеціалістами фірми ТОВ Біоконтакт у кооперації з НВФ "Мікробіологічні пробіотики та консерванти"(м.Санкт-Петербург, Росія), та ВФ "Мікробіотики" (Республіка Білорусь).

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ЙОДЕЗОЛЮ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ІНКУБАЦІЙНИХ ЯЄЦЬ КАЧОК

Несучість качок, вихід інкубаційних яєць, їх заплідненість та виводимість є дуже важливими показниками, що впливають на ефективність роботи племінного підприємства. Що стосується виводимості яєць, то на параметри цього показника впливає декілька чинників, в тому числі чистота їх шкаралупи. Незважаючи на високу ефективність, формалін не є перспективним дезінфектантом через його шкідливість для людей (сильну запальну та канцерогенну дію, токсичність,  імовірну  здатність спричиняти захворювання на астму тощо). Його заборонено застосовувати в птахівництві більшості країн Євросоюзу. Тому в наш час триває  процес  пошуку  або створення  нових,  менш  загрозливих для  здоров'я  людини  дезінфек-тантів, які за ефективністю дії на мікроорганізми не поступались би формаліну. 


Новости 1 — 15 з 15
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі