новини

ПТАХІВНИЦТВО-2016 у м.Трускавець
ISO 22000_2005_KRONOS1.pngШановні колеги!

Запрошуємо Вас ві...

Виставка АГРО-2016
AGRO20168-11 червня у м.Києві проходила міжнародна виставка АГРО-2016 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольс...

АГРОПОРТ 2016 ЛЬВІВ
AGROPORT2-16АГРОПОРТ 2016

Наші фахівці взяли участь у виставці "АГРОПОРТ", яка проходила у м.Львів.
...

3 сесія Міжнародної Школи Кормів 2016
логотип МШК6-12 червня 2016 року у смт Затока (Одеська область) пройшла 3...

Українські підприємці на18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва
10 українських компаній, які представляють малий та середній бізнес  України, вперше взяли у...

Ми на виставці і конференції "Птахівництво-2015" у м.Трускавець!
IMG_2236.JPGПП "Кронос Агро" на виставці "ПТАХІВНИЦТВО 2015"


...

ПКБ ПОВНОФЕРМЕНТНИЙ З АКТИВАТОРАМИ
ПРЕПАРАТ КОРМОВИЙ БІОКАТАЛІЗАТОРНИЙ ПОВНОФЕРМЕНТНИЙ З АКТИВАТОРАМИ


Сумарна активність ферментів, розщеплюючих клітковину і НПС - 310 000 од/кг

Склад
Амілаза, протеаза, фітаза, залізо у вигляді хелату, цинк у вигляді хелату, марганець у вигляді хелату, мідь у вигляді хелат, природний алюмосилікат.

Фармакологичні властивості 
Ферменти, що входять до складу препарату, розщеплюють компоненти корму, роблячи їх більш доступними. Фітаза розщеплює незасвоювані фітати, звільняючи фосфор і кальцій. Застосування препарату дозволяє зменшити кількість введеного в раціон фосфату кальцію.
Залізо необхідне для функціонування нормальної еритропоезу і входить до складу гемоглобіну, забезпечує транспорт кисню в тканинах, а також є кофактором багатьох ферментативних систем.
Цинк є одним з найважливіших мікроелементів, що входить до складу багатьох ферментних систем, регулюючих основні процеси обміну речовин, а саме: бере участь у синтезі білків та обміну вуглеводів. Цинк необхідний для функціонування понад 200 металоферментів (наприклад карбоангідрази, карбоксипептидази А, алкогольдегідрогенази, ЛФК, РНК-полімерази та ін., а також для підтримки нормальної структури нуклеїнових кислот, білків і клітинних мембран. Цинк сприяє росту і розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи і забезпечення імунної відповіді.
Марганець є важливим складовим ферментних систем, що беруть участь в основних окисно-відновних процесах в організмі тварин і птиці. Входить до групи антиоксидантів. Марганець має значну роль у діяльності ферментів у процесі репродукції, росту і жирового, вуглеводного і білкового обміну, для побудови сполучної тканини, для вироблення енергії, для синтезу ДНК і обміну холестерину.
Мідь відіграє важливу роль в окислювально-відновних реакціях і захисту організму від дії вільних радикалів. Мідь - функціональний компонент ряду важливих ферментів, у тому числі лізиноксидази (важлива складова для міцності й еластичності сполучної тканини). Цей мікроелемент бере участь у формуванні структури білків сполучної тканини - колагену і еластину, які є структурними компонентами кісткової і хрящової тканини, шкіри, легенів, стінок кровоносних судин.

Види тварин
Свині, птиця.

Показання до застосування
Препарат застосовується для додавання до раціонів з високим вмістом клітковини. В основному призначається для розщеплення клітковини, антипоживних НПС, крохмалю, фітатів. Вводиться в комбікорми, БВД, БМВД для поліпшення продуктивності тварин, підвищення продуктивності бройлерів, збільшення несучості у курей-несучок. За рахунок додаткового звільнення поживних речовин можна досягти поліпшення конверсії корму. Для розрахунку раціонів за допомогою програми оптимізації надається матриця.

Дози і способи введення тваринам різного віку 
Змішують з кормами або комбікормами, БВД, БМВД з розрахунку: 

Птиця

Бройлери віком до15 діб                  

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Бройлери віком від 15 діб і до забою       

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Кури-несучки 

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Індики

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Свині

Свиноматки 

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Поросята   

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Свині на відкормі

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

 

Спеціальні застереження для осіб та обслуговуючого персоналу, які застосовують препарат

При розтаруванні, дозуванні препарату уникати вдихання пилу і попадання в очі. Застосовувати засоби особистого захисту: комбінезони, пилозахисні респіратори, матерчаті рукавички. 


Термін придатності

12 місяців від дати виробництва.


Особливі застереження щодо зберігання

Зберігати в сухому темному приміщенні при температурі від 0оС до +35 оС.


Застосовування під час вагітності, лактації, несучості
Дозволяється застосування під час вагітності, лактації, в період несучості.Для замовлення товару зателефонуйте нам, і наші співробітники з радістю проконсультують Вас щодо застосування товару, умов придбання та термінів доставки.

Вся продукція, що виробляється компанією "Кронос Агро", зареєстрована в Україні відповідно до діючого законодавства.