новини

ПТАХІВНИЦТВО-2016 у м.Трускавець
ISO 22000_2005_KRONOS1.pngШановні колеги!

Запрошуємо Вас ві...

Виставка АГРО-2016
AGRO20168-11 червня у м.Києві проходила міжнародна виставка АГРО-2016 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольс...

АГРОПОРТ 2016 ЛЬВІВ
AGROPORT2-16АГРОПОРТ 2016

Наші фахівці взяли участь у виставці "АГРОПОРТ", яка проходила у м.Львів.
...

3 сесія Міжнародної Школи Кормів 2016
логотип МШК6-12 червня 2016 року у смт Затока (Одеська область) пройшла 3...

Українські підприємці на18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва
10 українських компаній, які представляють малий та середній бізнес  України, вперше взяли у...

Ми на виставці і конференції "Птахівництво-2015" у м.Трускавець!
IMG_2236.JPGПП "Кронос Агро" на виставці "ПТАХІВНИЦТВО 2015"


...

Препарат кормовий біокаталізаторний з активаторами

листівка-вкладка

Назва препарату
Препарат кормовий біокаталізаторний з активаторами


Склад
Сумарна активність ферментів, розщеплюючих клітковину і НПС - 90 000 од/кг 

Амілаза, протеаза, фітаза, залізо у вигляді хелату (активатор флавонових оксидоредуктаз ферментів енергетичного, ліпідного, амінокислотного обміну), цинк у вигляді хелату (активатор ферментів синтезу білків і нуклеїнових кислот, активатор клітинного імунітету), марганець у вигляді хелату (активатор ферментів вуглеводного, білкового обміну), мідь у вигляді хелату (активатор ферментів обміну жирних кислот і амінокислот), природний алюмосилікат.

Фармацевтична форма
Порошок. 

Фармакологичні властивості

Ферменти, що входять до складу препарату, розщеплюють компоненти корму, роблячи їх більш доступними. Фітаза розщеплює незасвоювані фітати, звільняючи фосфор і кальцій. Застосування препарату дозволяє зменшити кількість введеного в раціон фосфату кальцію.

Залізо необхідне для функціонування нормальної еритропоезу і входить до складу гемоглобіну, забезпечує транспорт кисню в тканинах, а також є кофактором багатьох ферментативних систем.

Цинк є одним з найважливіших мікроелементів, що входить до складу багатьох ферментних систем, регулюючих основні процеси обміну речовин, а саме: бере участь у синтезі білків та обміну вуглеводів. Цинк необхідний для функціонування понад 200 металоферментів (наприклад карбоангідрази, карбоксипептидази А, алкогольдегідрогенази, ЛФК, РНК-полімерази та ін., а також для підтримки нормальної структури нуклеїнових кислот, білків і клітинних мембран.

Цинк сприяє росту і розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи і забезпечення імунної відповіді.
Марганець є важливим складовим ферментних систем, що беруть участь в основних окисно-відновних процесах в організмі тварин і птиці. Входить до групи антиоксидантів. Марганець має значну роль у діяльності ферментів у процесі репродукції, росту і жирового, вуглеводного і білкового обміну, для побудови сполучної тканини, для вироблення енергії, для синтезу ДНК і обміну холестерину.

Мідь відіграє важливу роль в окислювально-відновних реакціях і захисту організму від дії вільних радикалів. Мідь - функціональний компонент ряду важливих ферментів, у тому числі лізиноксидази (важлива складова для міцності й еластичності сполучної тканини). Цей мікроелемент бере участь у формуванні структури білків сполучної тканини - колагену і еластину, які є структурними компонентами кісткової і хрящової тканини, шкіри, легенів, стінок кровоносних судин.

Показання до застосування
Препарат застосовується для додавання до раціонів з високим вмістом клітковини. В основному призначається для розщеплення клітковини, антипоживних НПС, крохмалю, фітатів. Вводиться в комбікорми, БВД, БМВД для поліпшення продуктивності тварин, підвищення продуктивності бройлерів, збільшення несучості у курей-несучок. За рахунок додаткового звільнення поживних речовин можна досягти поліпшення конверсії корму. Для розрахунку раціонів за допомогою програми оптимізації надається матриця.

Застосовування під час вагітності, лактації, несучості
Дозволяється застосування під час вагітності, лактації, в період несучості.

Дози і способи введення тваринам різного віку 
Змішують з кормами або комбікормами, БВД, БМВД з розрахунку: 

Птиця

Бройлери віком до15 діб                  

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Бройлери віком від 15 діб і до забою       

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Кури-несучки 

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Індики

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Свині

Свиноматки 

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Поросята   

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

Свині на відкормі

0,1 – 0,5 кг на тонну комбікорму

 

Спеціальні застереження для осіб та обслуговуючого персоналу, які застосовують препарат
При розтаруванні, дозуванні препарату уникати вдихання пилу і попадання в очі. Застосовувати засоби особистого захисту: комбінезони, пилозахисні респіратори, матерчаті рукавички.
 


Термін придатності

12 місяців від дати виробництва. 


Особливі застереження щодо зберігання

Зберігати в сухому темному приміщенні при температурі від 0оС до +35 оС.Для замовлення товару зателефонуйте нам, і наші співробітники з радістю проконсультують Вас щодо застосування товару, умов придбання та термінів доставки.

Вся продукція, що виробляється компанією "Кронос Агро", зареєстрована в Україні відповідно до діючого законодавства.