новини

ПТАХІВНИЦТВО-2016 у м.Трускавець
ISO 22000_2005_KRONOS1.pngШановні колеги!

Запрошуємо Вас ві...

Виставка АГРО-2016
AGRO20168-11 червня у м.Києві проходила міжнародна виставка АГРО-2016 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольс...

АГРОПОРТ 2016 ЛЬВІВ
AGROPORT2-16АГРОПОРТ 2016

Наші фахівці взяли участь у виставці "АГРОПОРТ", яка проходила у м.Львів.
...

3 сесія Міжнародної Школи Кормів 2016
логотип МШК6-12 червня 2016 року у смт Затока (Одеська область) пройшла 3...

Українські підприємці на18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва
10 українських компаній, які представляють малий та середній бізнес  України, вперше взяли у...

Ми на виставці і конференції "Птахівництво-2015" у м.Трускавець!
IMG_2236.JPGПП "Кронос Агро" на виставці "ПТАХІВНИЦТВО 2015"


...

БІОКОНТАКТ ПЛЮС - СИЛА ТОРНАДО

ПОТУЖНИЙ ДЕЗІНФЕКТАНТ ПРОТИ ВСІХ ВІДОМИХ МІКРООРГАНІЗМІВ


"Біоконтакт Плюс" має активну бактерицидну дію по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій (Staphylococcus aureus, Salmonella gallinarum pullorum, Salmonella enteritidis, Klebsiella pneumoniae, Campylobacter jejuni, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, E. coli, Clostridium perfringens), проявляє віруліцидну дію (ДНК- та РНК- вмісні віруси - збудники хвороб Ньюкасла, Гамборо, Марека, хвороби Тешена, цирковірусної інфекції, респіраторно-репродуктивного синдрому, хвороби Ауєскі, трансмісивного гастроентериту, парагрипу ВРХ, вірусної діареї ВРХ, лейкозу ВРХ, інфекційного ринотрахеїту та ін.), протипротозойну дію (Eimeria tenella, Eimeria necatrix, Eimeria acervulina, Eimeria maxima), фунгіцидну дію (Saccharomyces cerevisiae, Candida albicans, Aspergillus fumigatus).


Застосування та дозування

Препарат застосовується для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, інкубаторів, інкубаційних і вивідних шаф, поверхонь шкарлупи інкубаційних яєць, забійних та м’ясопереробних цехів, транспортних засобів, заправки дезбар’єрів, дезінфекційних килимків та інших об’єктів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду.

Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об’єктів знезараження.
Дезінфекцію проводять методом протирання, зрошення та туманоутворення.

Для профілактичної дезінфекції використовують 0,2-0,3%-ний водний розчин препарату з розрахунку 100-400 мл/м2. Експозиція складає 1 – 2 години.

Для вимушеної дезінфекції при інфекційних захворюваннях бактеріальної та вірусної етіології та заключної дезінфекції використовують 0,5%-ний водний розчин препарату з розрахунку 100-400 мл/м2. Експозиція складає 1 – 2 години.

Для проведення аерозольної дезінфекції використовують 10%-ний водний розчин препарату за допомогою аерозольних генераторів теплого або холодного туману (типу Ігеба, САГ та ін.) з розрахунку 5-15 л робочого розчину на 1000 м3 площі. Експозиція складає 1-2 години.

Дезінфекцію транспортних засобів, які використовуються для перевезення тварин, сировини та готової продукції проводять 0,5% розчином дезінфікуючого засобу при нормі витрати 0,3 л/м2 і експозиції 15 хвилин.

Для обробки інкубаційних яєць застосовують 0,2%-й розчин препарату дрібно крапельним спреєм, або методом занурення яєць в робочий розчин на 1-3 хвилини. При аерозольній обробці застосовують 5%-й розчин препарату з розрахунку 5-10 мл на 1 м3 камери при експозиції 15 - 30 хв.

Для заповнення дезбар’єрів та дезкилимків використовують 0,5% робочий розчин препарату, який замінюють по мірі забруднення, або кожні 7 діб. У холодну пору року, для запобігання замерзання, до робочого розчину додавати антифриз або поварену сіль.Для замовлення товару зателефонуйте нам, і наші співробітники з радістю проконсультують Вас щодо застосування товару, умов придбання та термінів доставки.


Вся продукція, що виробляється компанією "Кронос Агро", зареєстрована в Україні відповідно до діючого законодавства.