новини

ПТАХІВНИЦТВО-2016 у м.Трускавець
ISO 22000_2005_KRONOS1.pngШановні колеги!

Запрошуємо Вас ві...

Виставка АГРО-2016
AGRO20168-11 червня у м.Києві проходила міжнародна виставка АГРО-2016 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольс...

АГРОПОРТ 2016 ЛЬВІВ
AGROPORT2-16АГРОПОРТ 2016

Наші фахівці взяли участь у виставці "АГРОПОРТ", яка проходила у м.Львів.
...

3 сесія Міжнародної Школи Кормів 2016
логотип МШК6-12 червня 2016 року у смт Затока (Одеська область) пройшла 3...

Українські підприємці на18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва
10 українських компаній, які представляють малий та середній бізнес  України, вперше взяли у...

Ми на виставці і конференції "Птахівництво-2015" у м.Трускавець!
IMG_2236.JPGПП "Кронос Агро" на виставці "ПТАХІВНИЦТВО 2015"


...

ПОРОСЯТА, СВИНОМАТКИ, СВИНІ НА ВІДГОДІВЛІ: 
ЯКІ ПРЕПАРАТИ ПОТРІБНІ?

Свинарство на сьогодні - це перспективна галузь, де за умови вмілого застосування кормів є можливість отримати дуже гарний результат. Якісне вирощування поросят, свиноматок та свиней на відгодівлі неможливо уявити без вживання препаратів, які розраховані саме на відповідні вікові та морфологічні группи, і які забезпечують максимальний еффект. 

Ферменти та кормові добавки біокаталізаторні:
Покращення конверсії корму, поліпшення продуктивності - цілком реально! Використовуй ПКБ!
ПКБ (Препарати кормові біокаталізаторні) - для додавання до раціонів з високим вмістом клітковини, кукурудзи та сої, розщеплення клітковини, антипоживних НПС, крохмалю, фітатів. Детальніше ознайомитись з ПКБ можна за наступними посиланнями:

Пробіотики, імуномодулятори:
Низький імунітет? Погана збереженість поголів'я? Застосовуй імуномодулятори!
Препарати "ІМУНОБАКТЕРИН D", "ІМУНОБАКТЕРИН L" та "МУЛЬТИБАКТЕРИН" використовуються для зміцнення імунітету, підвищення збереженості поголів'я, поліпшення мікрофлори кишечника, покращення конверсії корму. Зацікавились? Прочитайте більше за наступними посиланнями:
Імунобактерин D (порошок, для додавання в корм/молоко)
Імунобактерин L (рідкий, для випоювання поросят)

Виникли запальні процесси у статевих органах тварин? Вагінальні супозиторії "СУПОЗИТ ПЛЮС" вирішать проблему! 
Використовуються для зміцнення імунітету тварин, лікування та профілактики ендометриту, маститу та покращення ефективності штучного осіменіння свиней та корів, для відновлення мікрофлори після антибіотикотерапії. Детальніше прочитати про супозиторії "СУПОЗИТ ПЛЮС" можна за цим посиланням:

Підкислювачі:
Зниження рівня pH, пригнічення умовно-патогенної мікрофлори, підвищення продуктивності тварин, покращення конверсії корму - все це препарати групи "Кроноцид"!
Препарати знижують кислотність води та травного тракту, покращують процеси травлення, підвищують імунітет, підвищують збереження поголів'я, стимулюють рост та покращують репродуктивні функції. Детальніше ознайомитись з підкислювачами групи "Кроноцид" ви можете за наступними посиланнями:

Хелатні мікроелементи:
Погане засвоєння вітамінів? Наявний дефіцит мікроелементів? Хелатні комплекси мікроелементів стануть у нагоді!
Хелатні комплекси мікроелементів застосовуються в якості джерела різноманітних мікроелементів. Кожний мікроелемент має притаманну лише йому дію, і застосовується для певних цілей. Наприклад, магній бере участь у реакціях понад 300 ферментів, кобальт підвищує статеву активність, марганець відіграє значну роль при побудові сполучної тканини та обміні холестерину. Завдяки грамотному підбору мікроелементів порося росте здоровим та сильним. Детальніше ознайомитись з хелатними комплексами мікроелементів можна за наступними посиланнями: