новини

ПТАХІВНИЦТВО-2016 у м.Трускавець
ISO 22000_2005_KRONOS1.pngШановні колеги!

Запрошуємо Вас ві...

Виставка АГРО-2016
AGRO20168-11 червня у м.Києві проходила міжнародна виставка АГРО-2016 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольс...

АГРОПОРТ 2016 ЛЬВІВ
AGROPORT2-16АГРОПОРТ 2016

Наші фахівці взяли участь у виставці "АГРОПОРТ", яка проходила у м.Львів.
...

3 сесія Міжнародної Школи Кормів 2016
логотип МШК6-12 червня 2016 року у смт Затока (Одеська область) пройшла 3...

Українські підприємці на18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва
10 українських компаній, які представляють малий та середній бізнес  України, вперше взяли у...

Ми на виставці і конференції "Птахівництво-2015" у м.Трускавець!
IMG_2236.JPGПП "Кронос Агро" на виставці "ПТАХІВНИЦТВО 2015"


...

КУРИ, КАЧКИ, ІНДИКИ: ЯКІ ПРЕПАРАТИ ВИКОРИСТОВУВАТИ?

Сучасне птахівництво неможливо уявити без застосування продукції, що відповідає найвищим вимогам якості. Зважаючи на велику чисельність поголів'я птахів на птахофабриках, навіть незначне зростання якісних показників птиці суттєво впливає на економічні показники підприємств, що спеціалізуються на птахівництві. Великий асортимент продукції ПП "Кронос Агро" дозволяє застосовувати її як для підприємств бройлерної спеціалізації, так і для інкубаторів та для підприємств-виробників яєць.

Пробіотики, імуномодулятори:
Низький імунітет? Погана збереженість поголів'я? Застосовуй імуномодулятори!
Препарати "ІМУНОБАКТЕРИН D", "ІМУНОБАКТЕРИН L" та "МУЛЬТИБАКТЕРИН" використовуються для зміцнення імунітету, підвищення збереженості поголів'я, поліпшення мікрофлори кишечника, покращення конверсії корму, підвищення несучості у курей-несучок, продуктивність бройлерів. Зацікавились? Прочитайте більше за наступними посиланнями:
Імунобактерин D (порошок, для додавання в корм/молоко)
Імунобактерин L (рідкий, для випоювання поросят)

Ферменти та кормові добавки біокаталізаторні:
Покращення конверсії корму, поліпшення продуктивності - цілком реально! Використовуй ПКБ!
ПКБ (Препарати кормові біокаталізаторні) - для додавання до раціонів з високим вмістом клітковини, кукурудзи та сої, розщеплення клітковини, антипоживних НПС, крохмалю, фітатів. Детальніше ознайомитись з ПКБ можна за наступними посиланнями:

Підкислювачі:
Зниження рівня pH, пригнічення умовно-патогенної мікрофлори, покращення конверсії корму, зниження ризику падіжу птиці внаслідок розриву аорти, балансування кальцію та фосфору - все це препарати групи "Кроноцид"!
Препарати знижують кислотність води та травного тракту, покращують процеси травлення, підвищують імунітет, підвищують збереження поголів'я, стимулюють рост та покращують репродуктивні функції. Детальніше ознайомитись з підкислювачами групи "Кроноцид" ви можете за наступними посиланнями:

Хелатні мікроелементи:
Погане засвоєння вітамінів? Наявний дефіцит мікроелементів? Хелатні комплекси мікроелементів стануть у нагоді!
Хелатні комплекси мікроелементів застосовуються в якості джерела різноманітних мікроелементів. Кожний мікроелемент має притаманну лише йому дію, і застосовується для певних цілей. Наприклад, магній бере участь у реакціях понад 300 ферментів і необхідний в період інтенсивного росту птиці, кобальт підвищує несучість курей-несучок;марганець показаний при зниженій несучості курей, крихкості яєчної шкаралупи, відіграє значну роль при побудові сполучної тканини та обміні холестерину; від балансу кальцію та фосфору залежить міцність шкаралупи яйця та нормальний розвиток скелету птиці. Завдяки грамотному підбору мікроелементів порося бройлер досягає високих показників продуктивності. Детальніше ознайомитись з хелатними комплексами мікроелементів можна за наступними посиланнями: