новини

ПТАХІВНИЦТВО-2016 у м.Трускавець
ISO 22000_2005_KRONOS1.pngШановні колеги!

Запрошуємо Вас ві...

Виставка АГРО-2016
AGRO20168-11 червня у м.Києві проходила міжнародна виставка АГРО-2016 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольс...

АГРОПОРТ 2016 ЛЬВІВ
AGROPORT2-16АГРОПОРТ 2016

Наші фахівці взяли участь у виставці "АГРОПОРТ", яка проходила у м.Львів.
...

3 сесія Міжнародної Школи Кормів 2016
логотип МШК6-12 червня 2016 року у смт Затока (Одеська область) пройшла 3...

Українські підприємці на18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва
10 українських компаній, які представляють малий та середній бізнес  України, вперше взяли у...

Ми на виставці і конференції "Птахівництво-2015" у м.Трускавець!
IMG_2236.JPGПП "Кронос Агро" на виставці "ПТАХІВНИЦТВО 2015"


...

ВЕЛИКА РОГАТА ХУДОБА: ЯКІ ПРОДУКТИ ЗАСТОСОВУВАТИ?

Покращення стану ВРХ у періоди росту, лактації, а також профілактичне лікування з метою запобігання різноманітних захворювань (наприклад, кетозів) є основним фактором, за рахунок якого досягаються високі показники продуктивності фермерських господарств. Поліпшення конверсії корму, зміцнення імунітету, якісне засвоєння різноманітних вітамінів твариною - головний чинник успіху при розведенні та утриманні ВРХ. Саме тому необхідно застосовувати сучасні препарати, які розраховані на досягання максимального ефекту за доступними цінами. А грамотне застосування дозволяє підвищити ефективність застосування комбікорму, підвищити імунітет підростаючих телят, закласти їх правильний розвиток. 
Продукція ПП "Кронос-Агро" відповідає високим стандартам якості, і довела свою ефективність. Ми є українським виробником з великим досвідом роботи, а наші препарати адаптовані до нагальних потреб українських господарств.

Ферменти та кормові добавки біокаталізаторні:
Низька конверсія корму? Кетоз? Є вихід - спробуй ПКБ!
ПКБ (Препарати Кормові Біокаталізаторні) - для додавання до раціонів з високим вмістом клітковини, кукурудзи, сої, для поповнення енергії у раціонах лактуючих корів, підвищення вмісту жиру у молоці, скорочення сервіс-періодів, активації процессів метаболізму, підтримання балансу катіонів та аніонів, для профілактики кетозів. Детальніше ознайомитись з ПКБ можна за наступними посиланнями:

Пробіотики, імуномодулятори:
Низький імунітет? Погана збереженість поголів'я? Застосовуй імуномодулятори!
Препарати "ІМУНОБАКТЕРИН D", "ІМУНОБАКТЕРИН L" та "МУЛЬТИБАКТЕРИН" використовуються для зміцнення імунітету, підвищення збереженості поголів'я, поліпшення мікрофлори кишечника, покращення конверсії корму. Зацікавились? Прочитайте більше за наступними посиланнями:
Імунобактерин D (порошок, для додавання в корм/молоко)
Імунобактерин L (рідкий, для випоювання телят)

Виникли запальні процесси у статевих органах тварин? Вагінальні супозиторії "СУПОЗИТ ПЛЮС" вирішать проблему! 
Використовуються для зміцнення імунітету тварин, лікування та профілактики ендометриту, маститу та покращення ефективності штучного осіменіння свиней та корів, для відновлення мікрофлори після антибіотикотерапії. Детальніше прочитати про супозиторії "СУПОЗИТ ПЛЮС" можна за цим посиланням:

Хелатні мікроелементи:
Теля погано засвоює вітаміни? Наявний дефіцит мікроелементів? Хелатні комплекси мікроелементів стануть у нагоді!
Хелатні комплекси мікроелементів застосовуються в якості джерела різноманітних мікроелементів. Кожний мікроелемент має притаманну лише йому дію, і застосовується для певних цілей. Наприклад, магній бере участь у реакціях понад 300 ферментів, кобальт підвищує статеву активність, марганець відіграє значну роль при побудові сполучної тканини та обміні холестерину. Завдяки грамотному підбору мікроелементів теля росте здоровим та сильним. Детальніше ознайомитись з хелатними комплексами мікроелементів можна за наступними посиланнями: