новини

ПТАХІВНИЦТВО-2016 у м.Трускавець
ISO 22000_2005_KRONOS1.pngШановні колеги!

Запрошуємо Вас ві...

Виставка АГРО-2016
AGRO20168-11 червня у м.Києві проходила міжнародна виставка АГРО-2016 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольс...

АГРОПОРТ 2016 ЛЬВІВ
AGROPORT2-16АГРОПОРТ 2016

Наші фахівці взяли участь у виставці "АГРОПОРТ", яка проходила у м.Львів.
...

3 сесія Міжнародної Школи Кормів 2016
логотип МШК6-12 червня 2016 року у смт Затока (Одеська область) пройшла 3...

Українські підприємці на18-у Марокканському міжнародному салоні птахівництва
10 українських компаній, які представляють малий та середній бізнес  України, вперше взяли у...

Ми на виставці і конференції "Птахівництво-2015" у м.Трускавець!
IMG_2236.JPGПП "Кронос Агро" на виставці "ПТАХІВНИЦТВО 2015"


...

ДЕЗІНФІКУЮЧІ ТА МИЮЧІ ЗАСОБИ: 
ЯК ВИБРАТИ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО?

Серед різноманіття пропозицій по миючим та дезінфікуючим засобам іноді буває доволі важко розібратись, якому продукту надати перевагу. В першу чергу слід звернути увагу на такі прості питання:
1) Для чого потрібен препарат?
2) Які властивості повинен мати препарат?
3) Як співвідносяться ціна препарату та його дозування?
4) Які технічні засоби необхідні для роботи з препаратом?
Таким чином, питання мийки та дезінфекції є індивідуальним для кожного господарства, і ефективне вирішення цього питання дозволяє попередити розповсюдження збудників інфекційних хвороб та поширення інфекції поміж тваринами та людьми.
ПП "Кронос Агро" виробляє продукцію, що поділяється на дві группи - дезінфікуючі засоби та миючі засоби.
 
ДЕЗІНФІКУЮЧІ ЗАСОБИ:
Препарати "БІОКОНТАКТ" та "БІОКОНТАКТ ПЛЮС" застосовуються для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, інкубаторів, інкубаційних і вивідних шаф, поверхонь шкарлупи інкубаційних яєць, забійних та м’ясопереробних цехів, транспортних засобів, заправки дезбар’єрів, дезінфекційних килимків та інших об’єктів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду. Додаткову інформацію по препаратам можна дізнатися за наступними посиланнями:

Препарат "ЙОДЕЗОЛЬ" застосовується для проведення профілактичної та вимушеної  аерозольної дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, об’єктів та обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, а також для санації дихальних шляхів тварин та птиці. Детальну інформацію щодо препарату "ЙОДЕЗОЛЬ" можна дізнатися за наступним посиланням:

Препарат "БІОЛЮФТ" - це швидкодіючий дезінфектант на основі активного кисню. Застосовується для проведення профілактичної, вимушеної вологої та аерозольної дезінфекції приміщень та обладнання  харчової та переробної промисловості, побутових та житлових приміщень, забійних  цехів, транспорту, об’єктів та обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, тваринницьких та птахівничих приміщень, систем водопостачання та випоювання, для заправки дезбар’єрів та дезкилимків,  для обробки інкубаційних яєць, дезінфекції у присутності тварин та птиці. Детальніше про препарат "БІОЛЮФТ" можна дізнатися за наступним посиланням:

Суха суміш для побілки "БІОЦИДІН" застосовується для надання бактерицидних властивостей поверхням, які підлягають побілки або обробці, а також для додавання у побілку. Детальнішу інформацію про препарат можна прочитати за наступним посиланням:

ТЕХНІЧНІ МИЮЧІ ЗАСОБИ:
Препарати групи "САНТАНА" застосовуються в харчовій та переробній промисловості. Вони можуть бути пінними, непінними, застосовуватись для СІП миття. Детальніше з технічними миючими засобами групи "САНТАНА" можна ознайомитись за наступними посиланнями:

Препарат "БІОШАУМ" є ефективним миючим засобом, що не містить хлор. Знищує білкові та жирові забруднення з поверхонь та технологічного обладнання, бруд. Має відмінні піноутворюючі властивості. Завдяки наявності четвертинних амонієвих сполук та полігексаметиленгуанідину проявляє дезінфікуючу дію проти бактерій, вірусів та грибів. Після мийки поверхонь залишається бактерицидний шар, який обумовлює пролонговану бактерицидну дію. В робочих концентраціях препарат нешкідливий для людей та тварин, не викликає корозію обладнання, безпечний для навколишнього середовища. Засіб мийний технічний "Біошаум" використовують для мийки поверхонь обладнання харчових цехів, закладів громадського харчування, торгівлі, обладнання для молочного виробництва, забійних цехів, тари, ветеринарних об’єктів (пташників, свинарників), для мийки тварин. Детальніше прочитати про миючий засіб "БІОШАУМ" можна за наступним посиланням:

Препарати групи "АКВАКЛІН" видаляють іржу, сольові й органічні відкладення із внутрішньої поверхні металевих і пластикових труб. На внутрішніх поверхнях оброблених металічних труб створюють шар нерозчинних з'єднань заліза, що запобігають подальшому іржавінню труб. Мають  бактерицидну, віруцидну, спороцидну, антипротозойну та фунгіцидну дію. За рахунок видалення забруднень, відновлюється внутрішній робочий діаметр труб та подовжується термін експлуатації систем водопостачання. Також препарати "АКВАКЛІН" використовуються в харчовій та переробній промисловості для внутрішньої та зовнішньої дезінфекції поверхонь, що можуть мати контакт з харчовими продуктами. Детальніше з технічними миючими засобами групи "АКВАКЛІН" можна ознайомитись за наступними посиланнями: